ÇALIŞMALARIMIZ

Full Census Çalışması / İl/İlçe detayında hizmet vermekte olan işletmelerin adres tespiti ile haritalandırma çalışması. Ankara genelinde 24 ayrı sektörün sayımını yaparak 12bin işletmenin verisine ulaştık.

İşyeri Tüketim Panel Çalışması / Gerçeleştirdiğimiz düzenli ziyaretlerle işyeri tüketimlerinde satın alım kanalları/ alışveriş sıklıkları/ marka alışkanlıklarını belirledik.

Hane Tüketim Paneli / Gerçekleştirdiğimiz düzenli ziyaretlerle hane tüketimlerinde satın alım kanalları/ alışveriş sıklıkları/ marka alışkanlıklarını belirledik.

Müşterilerimiz adına zincir marketlere yaptığımız periyodik ziyaretlerle Fmcg sektöründeki firmaların (Coca Cola, Pepsi, Frito Lay, Nestle, Ülker, P&G, J&J, Duracell, Tuborg, Efes Pilsen, Mey), bulunurluk ve raf payı ölçümlemelerini gerçekleştirdik.

Beyaz eşya, Telekominikasyon, Finans, Hızlı Tüketim sektörlerinde yaptığımız periyodik gizli müşteri ziyaretleri ile personel hizmet kalitesinin ölçümlenmesi ve iyileştirmesine yönelik çalışmalar yaptık.

Kamuoyu Araştırmaları. Belediye Memnuniyeti ve seçim anketleri ile seçmenin gözünden kurumsal imaj ve hizmet memnuniyetini saptamaya yönelik çalışmalar gerçekleştirdik.

Bu bölümde bugüne kadar yaptığımız ve devam eden projelerimizden örnekler vermeye çalıştık... Bireysel ve kurumsal referanslarımız istek üzerine paylaşılabilir.